Demir Çelik Toplama

Devmatsan Markası Olarak Her türlü hurda alım satımı, Hurdaları yerinden söküm ve taşıma, Hurda kazan kesimi sökümü, Depo temizliği, Bina yıkımı ve taşınması, Konteyner sistemle hurda alımı, Elektronik kantarla yerinde tartım olanağı(büyük makina alımlarında vinç ile tartım işlemi), Vinçli taşıma sistemi, Her ebatta araba temini,kamyon kamyonet, tır konteyner, Yerinden ve zamanında hurda alımı, Elektronik kantarlarla şeffaf tartım işlemi, Garantili iade ürünlerin imha işlemi, Değerli evrak imha işlemleri. vb. gibi Geniş hizmet yelpazemizi Müşterilerimize Sunmaktayız.

Güvenli Hizmet ve Nakliye

Devmetsan Metalurji olarak; yükümüz ne kadar ağır olursa olsun zamanla olan yarışımızda kazandığımız tek şey güvendir…

Deneyimli uzman kadrosu, güçlü ağı ve kalite standartlarına uygun araç filosu ile karayolu taşımacılığında müşterilerine güvenilir hizmetler ve düşük maliyetler sunan Devmetsan Metalurji, müşterileri için her zaman en uygun (zaman-maliyet) kargo, yük, konteyner, lowbed taşıma kombinasyonunu oluşturarak günün 24 saati beklentileri eksiksiz olarak karşılamaktadır.

Özenle seçilen paketleme malzemeleri, paketleme teknikleri, kullanılan her türlü araç ve uzman personeli ile ağırlığı ve hacmi ne olursa olsun, farklı gönderim şekillerine göre uygun maliyet hesaplamaları için taşımalarınızı Devmetsan güvencesi ile hızlandırın.